|| Arka Sıradakiler Fan Club || 2oo9 ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|| Arka Sıradakiler Fan Club || 2oo9 ©

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ashley Hakkında

2 posters
YazarMesaj
Peynirli Pizza
Admin
Admin
Peynirli Pizza

Ashley Hakkında Empty
MesajKonu: Ashley Hakkında   Ashley Hakkında Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:33 pm

Ashley KELL THT WEEL Şovunda bileğini incitti!Güzel yıldızın dikkatini masada duran çin işi bir vazo çekti.Ona bakayım derken hemen yanındaki raflar üzerine düştü.Neyse ki sadece koluna düştüğü için rafları kaldırdılar.İlk kolu kırıldı sanılıyordu.Ama raflar yakında olduğu,hafif olduğu ve sadece bir tane olduğu için sadece bileği incindi...
Grup Hepsi Fan Club - ***süper ASHLEY TİSDALE haberleri***
*Vanessa ile birlikte pilates kurslarına gidiyorlar.
*Backstreet Boys şarkılarıyla dans etmeye bayılıyor.
*Çantalara karşı zaafı var.En sık aldığı aksesuardan yüzlercesine sahip!
*Lindsay Lohan ve Micha Barton gibi oyuncularla aynı ajansta modellik yapıyor.
*Takma adı Pookernut.

Ashley'in Favorileri :

*Sebze : Domates
*Sayı : 7
*İçecek : Çikolatalı milkshake
*Hayvan : Penguen
*Çiçek : Pembe Gül
*Aksesuar : Louis Vuitton çanta
*TV dizisİ : Full House

Maxim dergisinin “2008 yılının en çekici 100 kadını” listesinde 10., “Forbes Celebrity ilk 100” sitesinde de 94. seçilmiştir

Ashley'nin sevgilisi Jared,PiceParc'ta bir kadınla elele tutuşurken görülmüş.Ashley bunu öğrendiğinde çok kızmış ve odasına kapanmış.Ama Jared'ın elele olduğu kadın aslında Jared'ın kuzeniymiş!!Bunu Ashley'e anlatmış ve resimler,mektuplar vs.kuzeni olduğunu kanıtlamış.
Ashley:
'Ben aldattığını sanıp çok korktum ve üzüldüm.Keşke bunları bana en başından anlatsaydı.'
Jared ise :
'Ashley'e bunu söylemememin sebebi yanlış anlamasydı.Ben kuzenim diye tanıtsamda Ashley kıskanırdı.Ve olan oldu barıştığımıza seviniyorum.'demiş

Ashley bir hayranın imza gününde,sadece saçının bir telini istemesine şaşırmış.

Ashley kendi siteleri olmasına çok seviniyor,boş zamanlarında hep girmek istiyormuş.

Ashley'in bir arkadaşının bebeği Ashley'in saçını yolmuş

Ashley küçükken en sevdiği rüyayı hala hatırlıyormuş.Televizyona çıkmış ve ünlü olmuş.Ashley bu rüyasının gerçek olmasına çok seviniyormuş

Ashley ünlü olduğu halde,bazenleri hala ders çalıştığı oluyormuş.

Ashley tüm kliplerini çok seviyormuş.Ama en sevdiği Not Like That'miş

Ashley'in turşaya alerşisi çıkmış.Ama 1 ay sürmüş

Ashley hep 'keşke ünlü olmayan iyi bir arkadaşım olsa' dermiş

Ashley bebeklerle oynamayı eskiden çok seviyormuş.Bir gün dayanamayıp kendi bebekleriyle biraz oynamış.Hala aynı zevki aldığını söylüyormuş

*Dünyalar sevimlisi boi'yi(ashleyin köpeği) hsm2de oynatmak ash'in fikriymişşşş

*0,kAzanmak için yaratılmış!!aynı anda iki şarkısıyla BİLLBOARD HOT 100 listesine giren ash,bunu başaran ilk kadın sanatçı!!!

*0,kendi olmaktankorkmuyor.''annem bana müthiş bir özgüven aşılamış ya da yaptıklarından utanan biri olmadım'',diyor ash.

*ash,aile kavramına büyük önem veriyor.büyükannesinin armağanı olan kolyeden asla vazgeçemeyeceğini söyleyen yetenekli oyuncu,en büyük moral kaynağınında babası olduğunu söylüyor

*onunda hataları var!
plan yapmamanın bir şekilde kendine uğursuzluk getirdiğini ve sözlerini tutamadığını söyleyen ash,bu yüzden yılbaşı organizasyonlarını düzenlemekten vazgeçtiğini söylüyor=)

*İhmalkarlık ve düşüncesizlik onu en sinirlendiren şeyler ....ßitmiş tuvalet kağıdının deyiştirilmemesi onun gerçekten sinirlerini bozuyor..

*okul yıllarında utangaç bir kızmış ve bazıları onun kendini beyenmiş olduğunu düşünüyormuşş!!!
Bu durum onun kabuğunu kırıp gerçek kişiliğini göstermesine dek sürmüş.

*ashleyin kendini kimi zaman göz kamaştırıcı ve güzl hissetmediğini biliyomuydun?''eskiden aynaya bakmaktan nefret ederdim'' diyen güzel yıldız ''büyüdükçe kendimle barıştım ve görünüşümden memnun olmayı öğrendim''diyor!

*bu kadar çok insa tarafından tanınmak ash'i çok şaşırtıyormuş ''bu bazen utanmama yol açıyor...özellikle makyajsız olduğumda''diyor güzel yıldız(bizce öle deill o hep güzel)

*onun için komik görğnmek hiç dert deyil!!bir keresinde reklam filminde rol alan ash,dev bir portakal kılığına girmiş)

Zac ona "partilerin can damarı" diyor ve gerçekten de çok haklı!

İster inanın ister inanmayın, Ashley Tisdale sarılmalarıyla tanınıyor. High School Musical'daki soğuk ve benmerkezci karakteri Sharpey'yi en iyi şekilde canlandıran bu kız, hayattaki en yakın arkadaşlarını (HSM'deki rol arkadaşları Zac Efron ve Vanessa Hudgens'ı) büyün heyecanı ve sıcaklığıyla kucaklıyor. Hem de suratlarını yakalayıp kendi suratına yapıştırarak.

"Zac sürekli benimle dalga geçer" diyor gülerek.
Ashley'nin insanların özel alanlarına bu kadar yakın olması kimseyi korkutmuyor. Aksine onun sıcaklığı insanları çekiyor. Hatta High School Musical 3: Senior Year filminin setindeyken kendine ayıracak zamanı zor buluyor çünkü herkes onun karavanında takılıp, 'Guitar Hero' oynamak istiyor!

Salsa dergisinde:
"Ünlülerin değişik stilleri" adlı sayfada. Ashley'nin iki resmini koymuşlar. Birinde saçları uzun ve düz bir de saçında kırmızı bant var. Buna kötü demişler. Ashley'nin diğer bir resminde saçları dalgalı ve makyajı daha belli buna iyi demişler.

Seventeen dergisinde:
Moda sayfalarında: Sonbaharın Top 10'u adlı konuda, "Renkli Kıyafetler" sayfasında Örnek Ünlü olarak Ashley'i vermişler

Ashley ile vanessanın giyim kuşama ne kadar meraklı olduğunu bilmeyen kalmadı.Ama acaba hangisinin hazırlanması daha uzun sürüyor?
"vanessa ile benim hazırlanmamız gerçekten çok uzun zaman alıyor"diyor ashley."ama aramızda dışarı çıkmadan önce ayna karşısında en
uzun zaman geçiren kişi,Zac!bence bu çok komik."Vay canına !Yakışıklı zac iyi görünmek konusunda tahmininizden de çok iddialı!

1 Nisan ) günü Ashley Tisdale Londra’ daki Uluslararası Heathrow havaaalanına vardı.

“High School Musical” güzel kızının üzerinde beyaz bir tişört, gri kot pantolonu ve UGG botlar vardı. Yeni albümünde bir kaç tüyo veren Ashleypop / rock tarzından daha fazla gitarla çalışmak istediğini söyledi. Bu arada da Pink ve Katy Perry gibi isimlerinde büyük bir hayranı olduğunu belirtti. Yeni albümünde de bu isimler yer alacak.

( 30 Mart ) Ashley Tisdale bir arkadaşı ile Los Angeles’ da dükkanları ziyaret ederken kameralara takıldılar. İki kafadar arkadaşta mavi kot pantolonu ve UGG bot giymeyi tercih etmişlerdi.

Bu arada Ashley’ in yeni şarkısı “It’s Alright, It’s OK,” 14 Nisan’ da radyolar da çıkacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ashley ( 22 Mart ) öğleden sonra New York şehrinden ayrılıp LAX havaalanına vardı. Paparazzilerin önünden geçerken Ashley’ in elinde gösterişli bir bavul ve el çantası vardı. Üzerinde ise mavi bir ceket, yeşil kapşonlu giyecek, kahverengi sandaletleri ve bir de siyah gözlükleri vardı.

Ashley’ in yeni single “It’s Alright, It’s Ok” kısa bir süre sonra çıkacak. Şu an yapım aşamasında…

Ashley Tisdale ( 20 Mart) yeni single “It’s Alright, It’s Okay” çekimleri için setteydi.

The “High School Musical”filminin hoş kızı Ashley ve yönetmeni Scott Speer ile setin etrafında güldüler ve eğlencenin tadını çıkardılar.

Ashley set çıkışı şunları söylemiş:” Onların kendi içinde bir şeyleri var. Sen onların karaktrlerine aşık oluyorsun. Ve sadece onların duygusal olmadıklarının farkına varıyosun.”

English | RSS | ForumHollywood World
Hollywood Dünyasının Buluştuğu AdresAnasayfa | Forum
Nis

5
Londra Leydisi

( 1 Nisan ) günü Ashley Tisdale Londra’ daki Uluslararası Heathrow havaaalanına vardı.

“High School Musical” güzel kızının üzerinde beyaz bir tişört, gri kot pantolonu ve UGG botlar vardı. Yeni albümünde bir kaç tüyo veren Ashleypop / rock tarzından daha fazla gitarla çalışmak istediğini söyledi. Bu arada da Pink ve Katy Perry gibi isimlerinde büyük bir hayranı olduğunu belirtti. Yeni albümünde de bu isimler yer alacak.

Posted in Ashley Tisdale, Haberler, Ünlüler | No Comments »
Nis

4
Arkadaşı İle Dışarıda

( 30 Mart ) Ashley Tisdale bir arkadaşı ile Los Angeles’ da dükkanları ziyaret ederken kameralara takıldılar. İki kafadar arkadaşta mavi kot pantolonu ve UGG bot giymeyi tercih etmişlerdi.

Bu arada Ashley’ in yeni şarkısı “It’s Alright, It’s OK,” 14 Nisan’ da radyolar da çıkacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Mar

31
Zac Ve Vanessa Kids’ Choice Ödüllerinde

( 28 Mart ) Zac Efron ve Vanessa Hudgens çifti 2009 Kids’ Choice ödüllerinde turuncu halı üzerinde kameralara karşı boy gösterdiler. Fotoğraf çekimi sırasında çifte “High School Musical” hoş kızı Ashley Tisdale’ da katıldı. : ) Film ekibi ödüllerde oldukça eğlenceli zaman geçirdi.

Posted in Ashley Tisdale, Haberler, Vanessa Hudgens, Zac Efron, Ünlüler | No Comments »
Mar

24
Ashley LAX Havaalanında

Ashley ( 22 Mart ) öğleden sonra New York şehrinden ayrılıp LAX havaalanına vardı. Paparazzilerin önünden geçerken Ashley’ in elinde gösterişli bir bavul ve el çantası vardı. Üzerinde ise mavi bir ceket, yeşil kapşonlu giyecek, kahverengi sandaletleri ve bir de siyah gözlükleri vardı.

Ashley’ in yeni single “It’s Alright, It’s Ok” kısa bir süre sonra çıkacak. Şu an yapım aşamasında…

Mar

22
Video Cadalozu!

Ashley Tisdale ( 20 Mart) yeni single “It’s Alright, It’s Okay” çekimleri için setteydi.

The “High School Musical”filminin hoş kızı Ashley ve yönetmeni Scott Speer ile setin etrafında güldüler ve eğlencenin tadını çıkardılar.

Ashley set çıkışı şunları söylemiş:” Onların kendi içinde bir şeyleri var. Sen onların karaktrlerine aşık oluyorsun. Ve sadece onların duygusal olmadıklarının farkına varıyosun.”

Ashley Yeni Albümü Hakkında Konuştu

Ashley Tisdale Los Angeles’da sabah yürüyüşünün ardından öğlen vakti annesi ile Westfield Wall’da bir restaurtanda yemek yedi.Ve onun olmak üzerine olan yeni albümü ve co-star erkek arkadaşı Jared Murillo hakkında konuştu.Ashley yeni albümü hakkında şunları söyledi: O stresli.Albüm rockın dışında.O kesinlikle daha seksi.Benim açımdan bir seksiliği var.Ama o gülünç sexyliğinde ötesinde kuşkusuz.Ben hoş bir kızım, ama benim isyankar olmamı isteyen bir yanım dahi var.

Murillo ile ilişkisi hakkında herşeyi açığa vuran Ashley: ” Normal bir ilişki. O iyi bir kişi.Ben pişmanım çünkü gereğinden fazla sarhoş olmuştum.Ama bir süre sonra sen farkına varıyorsun.Eğer ben nişanlanırsam yüzük takmayı umuyorum.

Ashley ve onun kız arkadaşı Los Angeles sokaklarında alışveriş yaparken kameralara takıldılar.Alışveriş bittikten sonra arkadaşı ile arabaya bindiler.Ama görünüşe bakılırsa Ashley kendine yeni bir oyuncak almış ve yeni arabasının markası Mercedes-Benz G 550.Bu arada Ashley rahat giyinmeyi seçip gri bir şapka ve hırka içine de beyaz bir tişört giymiş

Genç aktris ve şarkıcı Ashley Tisdale, yeni filminin tanıtımı için kameralar karşısındaydı.
23
yaşındaki ünlü yıldız Ashley Tisdale, 1985 yılında New
Jersey'de dünyaya gelmiş. Küçüklüğünden
beri rol almak ve şarkı söylemek isteyen güzel yıldız,
hayallerini teker teker gerçekleştirmeye başlamış. Önce
100'e yakın reklamda oynamış sonra müzikallerde ve televizyon
dizilerinde rol almaya başlamıştır.

2006 yılında Disney'in Lise
Müzikali filminde oynayan Ashley Tisdale, büyük bir
çıkış yakalamayı başardı. Özellikle rol arkadaşı Lucas
Grabeel ile söylediği şarkı, listelerde bir numara olmayı başardı.
Filmin soundtrack albümü Billboard listelerinin tepesinden
uzun bir süre inmedi.

Geçenlerde 14 Kasım'da
gösterime girecek olan Lise Müzikali filmin 3. ve son
serisinin konferansı için rol arkadaşlarıyla bir araya gelen
güzel yıldız Ashley Tisdale, çok heyecanlı olduğunu ama bir
o kadar da üzüldüğünü çünkü
bu filmle beraber artık serinin sonuna geldiğini basına açıklama
yaparak belirtti.

Ashley bir hayranın imza gününde,sadece saçının bir telini istemesine şaşırmış.

Ashley kendi siteleri olmasına çok seviniyor,boş zamanlarında hep girmek istiyormuş.((İnş.Askım ya

Ashley'in bir arkadaşının bebeği Ashley'in saçını yolmuş

Ashley küçükken en sevdiği rüyayı hala hatırlıyormuş.Televizyona çıkmış ve ünlü olmuş.Ashley bu rüyasının gerçek olmasına çok seviniyormuş

Ashley ünlü olduğu halde,bazenleri hala ders çalıştığı oluyormuş.

Ashley tüm kliplerini çok seviyormuş.Ama en sevdiği Not Like That'miş

Ashley'in turşaya alerşisi çıkmış.Ama 1 ay sürmüş

Ashley hep 'keşke ünlü olmayan iyi bir arkadaşım olsa' dermiş

Ashley bebeklerle oynamayı eskiden çok seviyormuş.Bir gün dayanamayıp kendi bebekleriyle biraz oynamış.Hala aynı zevki aldığını söylüyormuş
Admin[♥]
Admin
Admin
Admin[♥]

Ashley Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Hakkında   Ashley Hakkında Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 9:38 pm

Pek sevmem kendisini daha doğrusu hiç ilgilenmedim sağol kankicim yinede
http://arkasiradakiler17.yetkinforum.com

Ashley Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale'nin ENLERİ.
» Atiye Hakkında
» Avril hakkında 20 Şey
» Emma Hakkında Bilgiler..
» Emma Watson Hakkında İlginç Bilgiler